Litografi i farver. Betitlet i trykket, blyantssign. Herman Stilling 87. Bladstr. 46 x 60 cm
19170 | 375 DKK | 2018-09-05 19:43 |
4165 | 350 DKK | 2018-09-05 19:32 |
300 DKK | Startpris |