57846. Egill Jacobsen (1910-1998): Maskekomposition

Acryl/akvarel på papir. Lysmål: 21 x 31 cm, sign. monogram E.J. Udvendigt mål: 38,5 x 49 cm

Varenr 57846

5 September 2018 19:59

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 4.000 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

184864.000 DKK2018-09-05 08:33
 4.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms