Olie på lærred, usign. (betegnet på blændrammen). 58 x 46 (72 x 60) cm.
26666 | 950 DKK | 2018-09-05 20:01 |
17256 | 900 DKK | 2018-09-05 20:01 |
19100 | 750 DKK | 2018-09-05 19:56 |
500 DKK | Startpris |