Maleri. Olie på lærred. 120 x 95 cm.
Proveniens. BR auktion 480, kat. nr. 139.
KRIJU2010 | 3.600 DKK | 2018-09-12 20:03 |
10502 | 3.400 DKK | 2018-09-12 19:57 |
4532 | 2.400 DKK | 2018-09-12 11:04 |
23687 | 1.900 DKK | 2018-09-02 20:34 |
2.000 DKK | Startpris |