Maleri. Olie på lærred. Sign. Axel P. J. 65 x 91.
Proveniens: Tidligere ABR auktion 675, kat. nr. 489
4532 | 1.200 DKK | 2018-09-12 11:10 |
21236 | 1.100 DKK | 2018-09-10 20:08 |
948 | 1.000 DKK | 2018-09-08 20:53 |
23687 | 850 DKK | 2018-09-02 21:19 |
900 DKK | Startpris |