Maleri. Olie på lærred. Sign. Saabye 54. 95 x 120.
210 | 2.800 DKK | 2018-09-12 17:32 |
4532 | 2.600 DKK | 2018-09-12 18:42 |
23687 | 950 DKK | 2018-09-02 21:21 |
1.000 DKK | Startpris |