Litografi i farver. Sign. Jorn. Lysmål 28 x 40.
Litteratur: Van de loo 228, 1961
Proveniens: Tidligere BR auktion, auk. 545, kat. nr. 647.
3 | 3.200 DKK | 2018-09-12 18:40 |
100 | 3.000 DKK | 2018-09-12 16:56 |
18426 | 2.400 DKK | 2018-09-08 18:10 |
21479 | 2.400 DKK | 2018-09-10 00:39 |
26717 | 1.300 DKK | 2018-09-06 19:53 |
23687 | 1.100 DKK | 2018-09-02 21:22 |
1.200 DKK | Startpris |