55454. Thorvald Hagedorn-Olsen (1902-1996) Lystfiskere

Maleri. Olie på lærred. Sign. Hagedorn-Olsen. 47 x 63.
Proveniens: Tidligere BR auktion 577, kat. nr. 236

Varenr 55454

12 September 2018 20:13

Vurdering 2000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms