Litografi i farver. Sign. Jorn 69, 226/300.
Proveniens: Tidligere BR auktion 445, kat. nr. 635
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo (glas itu)
4165 | 6.500 DKK | 2018-09-12 20:14 |
HABANA | 6.000 DKK | 2018-09-12 20:12 |
26741 | 4.000 DKK | 2018-09-11 16:53 |
21479 | 3.400 DKK | 2018-09-06 00:21 |
23687 | 2.800 DKK | 2018-09-04 16:28 |
3.000 DKK | Startpris |