Maleri. Olie på lærred. Sign. Aksel P. J. 46 x 81.
Proveniens: Kunsthallen auktion 426.
4165 | 375 DKK | 2018-09-12 20:11 |
9595 | 350 DKK | 2018-09-12 14:12 |
4532 | 325 DKK | 2018-09-12 11:16 |
23687 | 175 DKK | 2018-09-04 16:29 |
200 DKK | Startpris |