Maleri. Olie på lærred. Sign. Victor Haagen Møller 50. 70 x 100.
Udstillet: Kunstforeningen 1961, kat. nr. 45.
18657 | 1.500 DKK | 2018-09-07 19:05 |
23687 | 1.400 DKK | 2018-09-04 16:30 |
1.500 DKK | Startpris |