Olie på lærred. Sign. G. W. 25. 89 x 116.
Proveniens: BR auktion 652, kat. nr. 759 som "Udsigt over Cagnes sur Mer"
Udstillet Kunstforeningen 1961, kat.nr. 45
4532 | 3.000 DKK | 2018-09-12 18:44 |
210 | 2.800 DKK | 2018-09-12 17:20 |
18204 | 1.100 DKK | 2018-09-10 20:35 |
20677 | 1.000 DKK | 2018-09-07 15:16 |
23687 | 950 DKK | 2018-09-04 16:31 |
1.000 DKK | Startpris |