Gouache på papir. Sign. monogram 45. Lysmål 48 x 64.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
18606 | 1.200 DKK | 2018-09-12 20:16 |
4532 | 1.100 DKK | 2018-09-12 18:44 |
23687 | 475 DKK | 2018-09-04 16:31 |
500 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.