Maleri. Olie på plade. Sign. Wölck. 42 x 32.
Proveniens: Tidligere BR auktion.
4532 | 1.100 DKK | 2018-09-12 11:19 |
823 | 1.000 DKK | 2018-09-12 11:12 |
18693 | 750 DKK | 2018-09-10 14:57 |
23687 | 700 DKK | 2018-09-04 16:32 |
750 DKK | Startpris |