Olie på lærred. Sign. på bagsiden Else Fischer Hansen 1964. 54 x 41 cm
Proveniens: Galleri Gl. Lejre
100 | 3.600 DKK | 2018-09-12 16:57 |
6773 | 3.400 DKK | 2018-09-12 17:35 |
3.000 DKK | Startpris |