Maleri. Olie på lærred. Sign. Lars Swane 1971. 90 x 75.
Proveniens: Tidligere BR auktion.
26739 | 3.800 DKK | 2018-09-12 20:14 |
24592 | 3.600 DKK | 2018-09-12 18:48 |
823 | 3.500 DKK | 2018-09-12 11:12 |
4532 | 3.400 DKK | 2018-09-12 11:22 |
23687 | 2.400 DKK | 2018-09-04 21:02 |
2.600 DKK | Startpris |