55324. Axel P. Jensen (1885-1972): Udsigt mod havet.

Maleri. Olie på lærred. Sign. Axel P. Jensen 45. 67 x 95.
Proveniens: BR auktion.

Varenr 55324

12 September 2018 20:24

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 1.200 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

105021.200 DKK2018-09-12 19:57
45321.100 DKK2018-09-12 11:22
T3VMYV950 DKK2018-09-12 16:27
23687700 DKK2018-09-04 21:03
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms