Maleri. Olie på lærred. Sign. Axel P. Jensen 45. 67 x 95.
Proveniens: BR auktion.
10502 | 1.200 DKK | 2018-09-12 19:57 |
4532 | 1.100 DKK | 2018-09-12 11:22 |
T3VMYV | 950 DKK | 2018-09-12 16:27 |
23687 | 700 DKK | 2018-09-04 21:03 |
750 DKK | Startpris |