Maleri. Olie på lærred. Sign. monogram. 67 x 90.
Proveniens: Kunsthallen auktion 426.
18204 | 1.200 DKK | 2018-09-09 15:04 |
948 | 1.100 DKK | 2018-09-08 20:53 |
23687 | 700 DKK | 2018-09-04 21:04 |
750 DKK | Startpris |