55503. Børge Bokkenheuser (1910 -1976): Sommerlandskab.

Maleri. Olie på lærred. Sign. Bokkenheuser 63. 65 x 80.
Proveniens: Tidligere BR auktion.

Varenr 55503

12 September 2018 20:25

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 650 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1200 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

24296650 DKK2018-09-12 19:35
4165650 DKK2018-09-12 20:12
4532550 DKK2018-09-12 11:23
23687375 DKK2018-09-04 21:05
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms