Maleri. Olie på lærred. Sign. Bokkenheuser 63. 65 x 80.
Proveniens: Tidligere BR auktion.
24296 | 650 DKK | 2018-09-12 19:35 |
4165 | 650 DKK | 2018-09-12 20:12 |
4532 | 550 DKK | 2018-09-12 11:23 |
23687 | 375 DKK | 2018-09-04 21:05 |
400 DKK | Startpris |