Maleri. Olie på plade. Sign. Wölck. 42 x 32.
Proveniens: Tidligere BR auktion 545, kat. nr. 331.
4532 | 1.100 DKK | 2018-09-12 11:24 |
823 | 1.000 DKK | 2018-09-12 11:12 |
21370 | 750 DKK | 2018-09-10 18:06 |
23687 | 700 DKK | 2018-09-04 12:55 |
750 DKK | Startpris |