Mrk. Russell, Norwich. Skuffe indeholdende serverark til tromle og skrivearm. 20. årh.s slutning. H. 21. L. 39. B. 22.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
ANTIKTOR | 550 DKK | 2018-09-12 20:39 |
HGNIELSEN | 500 DKK | 2018-09-10 13:05 |
23687 | 475 DKK | 2018-09-04 10:02 |
500 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.