Olie på lærred, fiskerbåde på stranden, sign. Niels Frederik Schiøttz-Jensen samt dateret 1908. 32 x 53 (47 x 68) cm.
4532 | 2.600 DKK | 2018-09-12 11:26 |
19134 | 2.400 DKK | 2018-09-12 20:23 |
25804 | 2.000 DKK | 2018-09-11 13:58 |
2.000 DKK | Startpris |