54875. Ubekendt antagelig svensk kunstner: Solnedgang

Bakket landskab med usigt over vand, solnedgang, Signeret F. Ernst ? Olie på lærred 67 x 92 cm

Varenr 54875

12 September 2018 20:47

Vurdering 3000-4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms