Olie på lærred, 50 x 35 cm. Sign. Jan Rawicz
26714 | 2.200 DKK | 2018-09-11 20:06 |
24443 | 2.000 DKK | 2018-09-12 08:15 |
CARL23 | 1.500 DKK | 2018-09-05 18:25 |
1.400 DKK | Startpris |