57440. Henrik Madsen: Sydlandsk landskab med mand der driver æsler

Olie på lærred, 107 x 143 cm. Sign. Henrik Madsen

Varenr 57440

12 September 2018 20:52

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms