Olie på lærred, kopi efter Eckersberg, monogramsigneret. 42 x 34 (55 x 47) cm.
24 | 1.100 DKK | 2018-09-10 21:46 |
CARL23 | 1.000 DKK | 2018-09-05 18:27 |
1.000 DKK | Startpris |