Maleri. Olie på lærred. Sign. Olga Ferrario. Ca. 1900. 70 x 30.
4532 | 300 DKK | 2018-09-12 11:31 |
9937 | 275 DKK | 2018-09-12 15:52 |
18657 | 150 DKK | 2018-09-10 19:33 |
17256 | 100 DKK | 2018-09-05 13:01 |
23687 | 90 DKK | 2018-09-04 21:04 |
100 DKK | Startpris |