56161. Ane Marie Hansen (1852-1941): Stueinteriør med blomster i vindueskarmen

Olie på lærred, 56 x 71 cm. Sign. Ane Marie Hansen

Varenr 56161

12 September 2018 20:57

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 600 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

X3ETNC600 DKK2018-09-06 09:15
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms