Bestående af:
Forår M20, sign. monogram samt dateret 98. H. 35,5 cm. Sommer M21, sign. monogram samt dateret 03. H. 32,5 cm. Efterår M22, sign. monogram samt dateret 2006. H. 33 cm.
Inter M23, sign. monogram samt dateret 2004. H. 34,5 cm.
25490 | 5.000 DKK | 2018-09-12 19:35 |
17602 | 5.000 DKK | 2018-09-12 20:58 |
7995 | 4.600 DKK | 2018-09-12 06:54 |
948 | 4.400 DKK | 2018-09-09 00:59 |
8524 | 3.600 DKK | 2018-09-06 16:47 |
20264 | 3.200 DKK | 2018-09-05 14:39 |
NIELSEN | 3.200 DKK | 2018-09-05 14:52 |
3.000 DKK | Startpris |