Sign. Weggerby samt dateret 62. H. 7, Ø 19 cm.
26530 | 450 DKK | 2018-09-12 21:04 |
17256 | 425 DKK | 2018-09-12 20:12 |
MULLE | 400 DKK | 2018-09-12 12:51 |
400 DKK | Startpris |