Louis XVI stil. Stemplet Alpacca. L. 78, B. 50.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
293 | 325 DKK | 2018-09-12 21:08 |
X3ETNC | 300 DKK | 2018-09-10 17:51 |
22251 | 250 DKK | 2018-09-12 12:50 |
9595 | 100 DKK | 2018-09-05 14:31 |
23687 | 90 DKK | 2018-09-04 22:24 |
100 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.