55719. Kaffekande af sølv,

rococoform. H. 26. Vægt mangler
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo

Varenr 55719

Auktionen er lukket!
12 September 2018 21:11

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 950 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

Budgivning

836950 DKK2018-09-12 14:51
SONOFFTHOR900 DKK2018-09-07 15:36
22597800 DKK2018-09-06 19:45
DUCKSON500 DKK2018-09-06 11:44
23687475 DKK2018-09-04 22:26
 500 DKK Startpris

Netauktion

Afsluttet

Afgifter

Købsprovision 25% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Betaling

Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.