rococoform. H. 26. Vægt mangler
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
836 | 950 DKK | 2018-09-12 14:51 |
SONOFFTHOR | 900 DKK | 2018-09-07 15:36 |
22597 | 800 DKK | 2018-09-06 19:45 |
DUCKSON | 500 DKK | 2018-09-06 11:44 |
23687 | 475 DKK | 2018-09-04 22:26 |
500 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.