dekoreret i rød og grønt med blomster og bladværk. (dekoration slidt). Diam. 38. 18.-19. årh.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
NEMO | 1.100 DKK | 2018-09-10 07:30 |
1566 | 1.000 DKK | 2018-09-07 19:08 |
20644 | 100 DKK | 2018-09-05 12:44 |
23687 | 90 DKK | 2018-09-05 11:29 |
100 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.