Flot kvalitet. 20. årh.s første halvdel. Ydermål: 106 x 86, indremål: 93 x 72.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
24018 | 375 DKK | 2018-09-12 18:41 |
210 | 350 DKK | 2018-09-12 17:22 |
23687 | 90 DKK | 2018-09-04 16:34 |
100 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.