sarg med to skuffer med messinggreb. 20. årh.s. midte. H. 72. D. 54. L. 108.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
23081 | 650 DKK | 2018-09-12 19:45 |
249 | 600 DKK | 2018-09-12 15:54 |
23687 | 550 DKK | 2018-09-04 19:33 |
600 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.