puder i sæder og ryg betrukket med lyst vævet stof. Sverige. 20. årh. Puder med smuds. (2)
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
19134 | 1.800 DKK | 2018-09-12 19:49 |
19107 | 1.700 DKK | 2018-09-12 19:34 |
3522 | 1.600 DKK | 2018-09-12 19:16 |
68 | 1.300 DKK | 2018-09-12 18:50 |
25487 | 350 DKK | 2018-09-12 09:21 |
26710 | 200 DKK | 2018-09-05 22:50 |
23687 | 175 DKK | 2018-09-04 21:07 |
200 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.