55685. Norell: To loungechairs af mahogny

puder i sæder og ryg betrukket med lyst vævet stof. Sverige. 20. årh. Puder med smuds. (2)
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo

Varenr 55685

Auktionen er lukket!
12 September 2018 19:54

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 1.800 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 800 DKK

Budgivning

191341.800 DKK2018-09-12 19:49
191071.700 DKK2018-09-12 19:34
35221.600 DKK2018-09-12 19:16
681.300 DKK2018-09-12 18:50
25487350 DKK2018-09-12 09:21
26710200 DKK2018-09-05 22:50
23687175 DKK2018-09-04 21:07
 200 DKK Startpris

Netauktion

Afsluttet

Afgifter

Købsprovision 25% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Betaling

Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.