to af tre indskudsborde, heraf en mangler plade. Antagelig udført for Kold Christensen. (2)
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
17256 | 1.200 DKK | 2018-09-09 12:26 |
4843 | 1.100 DKK | 2018-09-06 21:15 |
23687 | 950 DKK | 2018-09-04 21:07 |
1.000 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.