modelleret i bund med mandeprofil, dekoreret med sung glasur. Sign. Jais, Kgl. P. 4-1947. H. 7,5. Diam 22,5.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
19170 | 950 DKK | 2018-09-05 19:18 |
PNEIFSKU | 900 DKK | 2018-09-12 15:25 |
23687 | 700 DKK | 2018-09-04 22:26 |
750 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.