Litografi, Komposition. Rammemål: 55 cx 73 cm. Sign. A. Mertz 83/350
24926 | 600 DKK | 2018-09-12 10:21 |
4165 | 550 DKK | 2018-09-12 09:20 |
26127 | 500 DKK | 2018-09-07 17:39 |
1518 | 450 DKK | 2018-09-07 17:50 |
26713 | 400 DKK | 2018-09-06 14:03 |
300 DKK | Startpris |