Landskab med kunstnerens eget hus. Olie på lærred, sign. på bagsiden. 85 x 100 cm.
27308 | 24.000 DKK | 2018-12-12 16:28 |
948 | 22.000 DKK | 2018-12-10 19:23 |
15.000 DKK | Startpris |