Gouache på masonit. Sign. William Scharff 1939. Lysmål: 93 x 64.
Proveniens: Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
18657 | 2.600 DKK | 2018-12-03 17:28 |
22725 | 2.400 DKK | 2018-11-29 10:20 |
2.000 DKK | Startpris |