Olie på lærred, sign. I.V. 52 x 33 (53,5 34,5) cm.
10502 | 3.400 DKK | 2018-09-19 19:18 |
ENEBY | 3.200 DKK | 2018-09-19 14:49 |
4532 | 2.200 DKK | 2018-09-19 10:23 |
22927 | 1.500 DKK | 2018-09-18 20:27 |
1.500 DKK | Startpris |