Komposition med fugl, sign. samt dateret 61. Indrammet: 24 x 29 cm.
23403 | 1.400 DKK | 2018-09-19 20:01 |
1759 | 1.300 DKK | 2018-09-19 19:59 |
MGP69 | 1.200 DKK | 2018-09-19 19:58 |
4532 | 1.000 DKK | 2018-09-19 10:24 |
17256 | 900 DKK | 2018-09-19 12:32 |
750 DKK | Startpris |