Litografi 73/150, sign. og dat. Carl-Henning Pedersen, Paris 1974. Indrammet: 82,5 x 61,5 cm.
17602 | 1.200 DKK | 2018-09-19 20:05 |
4165 | 1.100 DKK | 2018-09-19 20:01 |
20958 | 1.000 DKK | 2018-09-19 18:57 |
23711 | 800 DKK | 2018-09-19 16:13 |
750 DKK | Startpris |