55725. Mogens Koch (1898-1992): LP reoler af mahogni

med talrige hylder, samt tilhørende sokkel. Udført for Rud Rasmussen. Side med ridser.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo

Varenr 55725

Auktionen er lukket!
19 September 2018 19:34

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 4.000 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

Budgivning

35224.000 DKK2018-09-19 13:54
267963.800 DKK2018-09-18 18:46
SMYRDALS3.600 DKK2018-09-17 18:48
236872.800 DKK2018-09-07 11:19
 3.000 DKK Startpris

Netauktion

Afsluttet

Afgifter

Købsprovision 25% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Betaling

Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.