med talrige hylder, samt tilhørende sokkel. Udført for Rud Rasmussen. Side med ridser.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
3522 | 4.000 DKK | 2018-09-19 13:54 |
26796 | 3.800 DKK | 2018-09-18 18:46 |
SMYRDALS | 3.600 DKK | 2018-09-17 18:48 |
23687 | 2.800 DKK | 2018-09-07 11:19 |
3.000 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.