front med fem skuffer, indlagt med lyst og mørkt træ. Profilerede udskårede ben. Ca. 1880. H. 145. B. 98. D. 50.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
12649 | 800 DKK | 2018-09-19 19:05 |
21573 | 750 DKK | 2018-09-18 08:32 |
23687 | 175 DKK | 2018-09-07 11:19 |
200 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.