Olie på plade, 40 x 48 cm. Sign. de Sala
4532 | 1.300 DKK | 2018-09-19 10:26 |
CARL23 | 1.200 DKK | 2018-09-13 16:40 |
20395 | 1.100 DKK | 2018-09-13 13:58 |
400 DKK | Startpris |