58306. Folmer Bonnén (1885-1960): Personer ved fjord

Olie på plade, 93 x 67 cm. Sign. Folmer Bonnen

Varenr 58306

19 September 2018 20:48

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms