57789. Ubekendt kunstner: Opstilling med blomster, 19. årh.

Olie på lærred, usign. Opspændt på senere blændramme; ældre reparationer samt kraftig restaureret. 44 x 36 (61 x 53) cm.

Varenr 57789

19 September 2018 20:50

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms