dekoreret med grålig og orangerød krakele glasur. H. 21, diam 21.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
METTEDEGU | 700 DKK | 2018-09-19 21:00 |
ROLFERIKJ | 650 DKK | 2018-09-19 20:59 |
948 | 350 DKK | 2018-09-18 04:08 |
19267 | 225 DKK | 2018-09-19 11:32 |
10568 | 100 DKK | 2018-09-14 17:18 |
100 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.