56216. Kgl. P. : Balusterformet vase af porcelæn,

dekoreret med grålig og orangerød krakele glasur. H. 21, diam 21.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo

Varenr 56216

Auktionen er lukket!
19 September 2018 21:02

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK33.00 DKK 700 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 400 DKK

Budgivning

METTEDEGU700 DKK2018-09-19 21:00
ROLFERIKJ650 DKK2018-09-19 20:59
948350 DKK2018-09-18 04:08
19267225 DKK2018-09-19 11:32
10568100 DKK2018-09-14 17:18
 100 DKK Startpris

Netauktion

Afsluttet

Afgifter

Købsprovision 25% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Betaling

Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.